ورود به سایت جستجو English | العربیه
05/21/2019 - سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
امروز : 31/2/1398 (هـ.ش)
برابر با 15 رمضان 1440 (هـ.ق)
اذان صبح 04:13:08
طلوع آفتاب 05:55:17
اذان ظهر 13:00:55
غروب آفتاب 20:06:57
اذان مفرب 20:26:11

طول = 51/41 و عرض =35/7

بازدیدکنندگان محترم پرتال  اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران؛


به میمنت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ، پوسته‌ی جدید پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران در تاریخ 1395/11/12 رونمایی گردید و حالا پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران با نمایی تازه‌تر و به‌روزتر در اختیار شما مخاطبان گرامی است.

در طرّاحی نمای تازه‌ی پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران ، رویکردهای جدید طرّاحی و گرافیک وب مانند طرّاحی واکنش‌گرا (Responsive) و طرّاحی رابط و تجربه‌ی کاربری، مورد توجّه قرار گرفته‌اند و تلاش شده‌است تا خدمات ارائه‌شده در پرتال، آسان‌تر و سریع‌تر در اختیار کاربران قرار گیرند.

همچنین از نظر فنّی، تغییرات و بهبودهای قابل توجّهی برای ارتقاء سطح امنیت پرتال و امنیت اطّلاعات کاربران صورت‌پذیرفته است.

تمام تلاش ما در روابط عمومی اداره کل تشخیص و وصول درآمد بر این بوده که پرتال جدید، بیشترین انطباق را با خواست و نیاز کاربران داشته باشد و از این‌رو، در مراحل مختلف بازطرّاحی، همواره نظرات کارشناسان و طرّاحان و نظرات برخی از گروه‌های کاربری برای تطبیق اقدامات طرّاحی با آن‌چه که بایستی عرضه شود، اخذ و مورد توجّه و استفاده قرار گرفته است.

با این وجود، معتقدیم که حتماً کاستی‌ها و نواقصی در کار هست که از دید مخاطبان و کاربران پرتال پنهان نمی‌ماند. از این‌رو، در قالب این نظرسنجی از شما کاربران محترم درخواست می‌کنیم تا با پاسخ به سؤال‌های ذیل، ما را از نظرات، پیشنهادها و نکات اصلاحی خود آگاه کنید. و درابتدا از اینکه در این نظر سنجی شرکت می کنید از شما صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم.

1- پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران را از نقطه نظر گرافیک و طرّاحی ظاهری چگونه ارزیابی می‌کنید؟

2- پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران را از نقطه نظر ناوبری (Navigation) و سهولت در دسترسی به بخش‌‌های مختلف آن، چگونه ارزیابی می‌کنید؟

3-پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران را از نقطه‌نظر جامعیت ارائه‌ی خدمات الکترونیک ، چگونه ارزیابی می‌کنید؟

4- پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران را از نظر سهولت دسترسی و سادگی استفاده از خدمات الکترونیک شهرداری چگونه ارزیابی می‌کنید؟

5- پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران را نسبت به سطح متوسّط سایر پرتال‌های خدماتی بخش دولتی و عمومی چگونه ارزیابی می‌کنید؟

ثبت نظرسنجی  نمایش نتیجه نظرسنجی