ورود به سایت جستجو English | العربیه
11/15/2018 - پنجشنبه 24 آبان 1397

اوقات شرعی

امروز : 24/8/1397 (هـ.ش)
برابر با 5 ربيع الاول 1440 (هـ.ق)
اذان صبح 05:11:36
طلوع آفتاب 06:39:50
اذان ظهر 11:48:55
غروب آفتاب 16:57:38
اذان مفرب 17:15:56

طول = 51/41 و عرض =35/7

نمایش پرسش و پاسخ

پرسش: پرسش: با سلام اینجانب برای پرداختت پسماند وارد سایت شهرداری شده و از آنجا اقدام به پرداخت اینترنتی قبض کردم که صدور قبض را زدم و از طریق درگاه بانک سامان قبض را پرداخت کردم ولی به دلیل اشکال اینترنتی عملیات به صورت ناقص انجام شد و متوجه کسر مبلغ از حساب خود نشدم. در نهایت همان قبض سایت را از طریق سایت بانک دیگر پرداخت نمودم و در نهایت متوحه شدم که در هر دو مرحله قبض با موفقیت پرداخت شده است. و دو بار مبلغ 251000 ریال کسر شده است. لطفا بفرمایید برای دریافت مبلغ اضافی چه اقدامی باید انجام داد؟ شناسه قبض 0824390501067 شناسه پرداخت 25150243 226040330003001 شماره شناسایی 15 رقمی ملک درضمن چرا کسی پاسخگوی تلفن نیست؟؟؟؟

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، شما می توانید با در دست داشتن اسناد مثبته به اداره درآمد شهرداری منطقه مربوطه مراجعه و در خواست استرداد وجه نمائید در غیر این صورت وجه پرداختی برای عوارض سال 96 منظور خواهد شد. لطفا در صورتیکه از استرداد نمودن وجه منصرف شدید از همین طریق اطلاع دهید تا در حساب ملک شما منظور گردد. A با چه شماره ای تماس می گیرید ؟


پرسش: پرسش: با عرض سلام و احترام، مورخ 1396/2/3 بعد از پرداخت اینترنتی بهای خدمات مدیریت پسماند سال 1396، علیرغم اعلام موفقیت در پرداخت ( با مشخصات قبض که ذیلاٌ آمده است)، به دلیل عدم انجام تکمیل فرایند جهت ثبت جهت قابل مشاهده بودن پرداختی های تاکنون، در بخش پرداختی های تاکنون تراکنش مورد نظر با مشخصات ذیل ثبت نگردیده است : شناسه قبض: 6800183200664 شناسه پرداخت: 24560280 نوع قبض: شهرداری مبلغ: 245000 وضعیت: موفّق شماره پیگیری: 93832 زمان تراکنش: 22:09-1396/2/3 مبلغ کسرشده از کارت 245000 ریال (پرداخت شده از پرداخت الکترونیک سامان و بانک صادرکننده پارسیان) مشخصات مورد نیاز ثبتی ملک نیز به شرح زیر است : ردیف مالک: 1 ردیف: 4 مالک: 26 بلوک: 14364 لذا جهت درج در پرداختی ها، و قابل رویت بودن آن در پرداختی های تاکنون بهای خدمات مدیریت پسماند دستور اقدام مقتضی صادر نمایید. با تشکر.

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، وصولی به حساب ملک شما منظور گردیده است .


پرسش: پرسش: با سلام و عرض ادب ابتدای اردیبهشت سال جاری من آپارتمان خود را به فروختم. با توجه به این که تا پایان سال 95 عوارض نوسازی و پسماند را پرداخت کرده ام چرا باید دوباره تا پایان سال 96 این مبلغ را پرداخت نمایم در حالی که فقط یک ماه ملک در اختیارم بوده است!!؟ من از اردیبهشت ماه مالک آپارتمان نیستم.

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، با عنایت به اینکه اعتبار مفاصا حسابهای صادره تا پایان سال میباشد قبوض صادره نیز تا پایان سال میباشد و همچنین به استناد تبصره ذیل ماده 10 قانون نوسازی و عمران شهری مصوب سال 1348 عوارض اول هر سال محقق و تا پایان سال مهلت پرداخت دارد ... بنابراین با توجه به درخواست جنابعالی مبنی بر صدور مفاصا حساب ،عوارض تا پایان سال محاسبه و اخذ میگردد .


پرسش: پرسش: شماره شناسایی مالک : 519740270002001 عوارض نوسازی دوره قبل پرداخت شده که در بدهی معوقه نیز مجدداً لحاظ گردیده... خواهشمند است بررسی مججد و قبض جدید صادر گردد. با تشکر

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، لطفا به اداره درآمد شهرداری منطقه 5 مراجعه فرمائید

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، تصویر قبض و یا شناسه قبض و پرداخت را ارسال نمائید.

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، فیش ارسالی صحیح می باشد و بعد از سال 93 پرداختی وجود ندارد. چنانچه در سال 94 و یا 95 پرداختی دارید اسناد مثبته ( از قبیل پرینت حساب در روز پرداخت ، رسید بانکی و ... ) را ارسال نمائید.


پرسش: پرسش: با سلام من ملکی در منطقه بازار دارم که از سال 84 که خریدم کاملا مخروبه و فاقد شرایط استفاده می باشد. در همان سال فروشنده پایانکار و غیره را جهت انتقال محضری دریافت نمود که در ان نیز به مخروبه بودن ملک اشاره شده و همچنین دارای یک مغازه 18 متری است که انهم همین شرایط را داراست و در پایانکار به ان هم اشاره شده است. در سال 91 نیز پرونده ای بجهت دریافت جواز و مجوزهای ساخت و ساز تشکیل دادم کارشناسان مرجعه نمودند و مبالغی نیز در همان دفتر خدمات التونیک با کارتم پرداخت نمودم که خاطرم نیست به چه مضمونی بوده است، و نهایتا بجهت تعریف مشگل سند ان از ادامه ان منصرف شدم. حال تصمیم به فروش ملک دارم میخواهم بدانم برای دریافت عوارض و غیره جهت معامله چه مبالغی شامل حالم خواهد شد و ایا وجود این قسمت تجاری مشگلی بوجود خواهد اورد. اینطور که گفته شده این ملک حدود بیست سالی میشود که مخروبه و رها شده بوده است و به هیچ وجه قابل استفاده نبوده است. لطفا راهنمایی نمایید.

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، چنانچه از صحت اطلاعات در سیستم شهرداری اطمینان دارید می توانید از طریق سایت www.tehran.ir ، منو عوارض ، بخش پرداخت عوارض و درخواست مفاصا نوسازی وارد سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض شوید و از طریق شماره شناسایی ملک شامل بلوک ، ملک و ردیف (مندرج در قبوض شهرداری)عوارض خود را دریافت نمائید در غیر این صورت با در دست داشتن اسناد مثبته به اداره درآمد شهرداری منطقه مراجعه نمائید.


پرسش: پرسش: باسلام ، احتراما"،درتاریخ 1396/2/29 اقدام به پرداخت قسمتی از عوارض نوسازی بابت ملک به شماره بلوک 31687 شماره ملک 10 آپارتمان 3 ردیف ملک 1 و شماره شناسایی ملک 316870100003001 نمودم ، که پس از کسر از حساب از طریق درگاه بانک ملت به شماره پیگیری 134166893154 در مرحله آخر که تکمیل خرید و بازگشت به سایت پذیرنده بود سیستم دچار اشکال شد ، و مبلغ از حساب اینجانب کسر گردید ، ولی در سوابق پرداختی ثبت عوارض نوسازی لحاظ نگردید ، خواهشمنداست بررسی فرمائید.

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، وصولی مذکور ثبت گردید.


پرسش: پرسش: با سلام من ۲ بار عوارض نو سازی پرداخت کردهام چگونه میتوانم پس بگیرم با تشکر

پاسخ :

با سلام
1-شهروند گرامی ، شما می توانید با در دست داشتن اسناد مثبته به اداره درآمد شهرداری منطقه مربوطه مراجعه و در خواست استرداد وجه نمائید در غیر این صورت وجه دوبله پرداختی برای عوارض سال آتی منظور خواهد شد. لطفا در صورتیکه از استرداد نمودن وجه منصرف شدید شناسه قبض و پرداخت ، تاریخ پرداخت ، بانک عامل و شماره شناسایی ملک خود را از همین طریق اطلاع دهید تا در حساب ملک شما منظور گردد.
2- شهروند گرامی ، لطفا در صورتیکه از استرداد نمودن وجه منصرف شده اید ضمن اعلام موضوع ، شناسه قبض و پرداخت ، تاریخ پرداخت ، بانک عامل و شماره شناسایی ملک خود را از اطلاع دهید تا مبلغ به حساب ملک شما منظور گردد. همچنین می توانید تصویر قبوض پرداختی را نیز ارسال نمائید


پرسش: پرسش: سلام وقت بخیر ما هر فصل مالیات و عوارض شهرداری رو در ارزش افزوده پرداخت میکنیم ، ایا این عوارض شهرداری ک بعنوان پسماند و کسب و پیشه هست ، مجزایی این ۳٪ هست که هر فصل پرداخت میشود یا خیر؟

1پاسخ :

با سلام
با عنایت به قانون مالیات بر ارزش افزوده هرنوع خدمات ارائه شده مشمول مالیات بر ارزش افزوده میباشد لذا قبض بابت پسماند بعنوان بهای خدمات مدیریت پسماند تولید و صادر میگردد و عوارض نیست و مشمول مالیات بر ارزش افزوده می شود و شامل مجزای 3% که هرماه پرداخت می نمائید .

1پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ، با عنایت به قانون مالیات بر ارزش افزوده هرنوع خدمات ارائه شده مشمول مالیات بر ارزش افزوده میباشد لذا قبضی که بابت پسماند تحت عنوان بهای خدمات مدیریت پسماند صادر می شود (عوارض نمی باشد) ، مشمول مالیات بر ارزش افزوده می گردد و ربطی به ۳٪ سهم شهرداری در مالیات ندارد .


پرسش: پرسش: با سلام شماره شناسایی ملک اینجانب 376050160006001 میباشد در پرداخت شتابی کل مبلغ را در یک قسط اعلام میکنم اما با پیغام اطلاعات غلط است pbi24 و پرداخت انجام نمیشود علت چیست در حالی که تمام مشخصات کارت بانک ملی خود را صحیح وارد میکنم

پاسخ :

با سلام
نگاه کردم هنوز موفق به پرداخت نشده


پرسش: پرسش: ا سلام و احترام؛ ضمن تشکر از جنابعالی، با توجه به اینکه (بهره بردار) همان مستأجر می باشد، آیا عبارت «موجر» را سهوا مرقوم فرمودید و منظور شما در پاسخ ارسالی همان مستأجر بوده است؟

پاسخ :

با سلام
شهروند گرامی ضمن پوزش از اشتباه پیش آمده متن ارسالی به شرح ذیل ارسال می گردد: تمامی عوارض های ذکر شده به جز عوارض نوسازی مربوط به مستاجر (بهره بردار) می باشد مگر اینکه در متن قرارداد توافق دیگری قید شده باشد . A


دسته بندی پرسش ها

تبلیغات و اطلاع رسانی