ورود به سایت جستجو English | العربیه
06/25/2018 - دوشنبه 4 تير 1397

اوقات شرعی

امروز : 4/4/1397 (هـ.ش)
برابر با 10 شوال 1439 (هـ.ق)
اذان صبح 04:00:47
طلوع آفتاب 05:49:41
اذان ظهر 13:06:56
غروب آفتاب 20:24:07
اذان مفرب 20:44:08

طول = 51/41 و عرض =35/7

با پرداخت عوارض خودرو در توسعه حمل و نقل عمومی شهرمان سهیم باشیم


  روابط عمومی اداره کل تشخیص و وصول درآمد:  شهروندان و مالکان محترم خودرو به صورت سالیانه ملزم به پرداخت عوارض خودروی خود هستند وچنانچه عوارض خودرو در مهلت مقرر پرداخت نشود به موجب قانون، جریمه دیرکردی معادل 2درصد به ازای هر ماه در سال آتی محاسبه و به مبلغ عوارض اضافه می گردد.

      مدیر کل تشخیص و وصول درآمد با اعلام این مطلب گفت ، با توجه به راه اندازی سامانه جامع  ملی عوارض خودرو به آدرس cartax.tehran.ir  ، شهروندان محترم می توانند نسبت به مشاهده و پرداخت عوارض خودروی خود و همچنین دریافت مفاصا حساب از طریق سامانه فوق اقدام نمایند و این مفاصاحساب اینترنتی در زمان نقل و انتقال خودرو قابل استناد می باشد.

     مهدی رزمی در خصوص نحوه پرداخت عوارض خودرو گفت : کلیه مالکان و شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه فوق و پایگاه اینترنتی شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir  و یا پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد به نشانی daramad.tehran.ir  در بخش عوارض خودرو مراجعه و با وارد کردن اطلاعات خودرو و اطلاعات مالکیت نسبت به مشاهده وپرداخت عوارض سالیانه خودروی خود اقدام نموده و مفاصاحساب اینترنتی اخذ نمایند. ضمنا چنانچه به هر دلیل شهروندان محترم امکان پرداخت عوارض خودروی خودرا  از طریق غیر حضوری را نداشتند  و یا اطلاعات خودروی مورد نظر خود در سامانه موجود نبود، می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک شهر و یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند .

رزمی در پایان یادآور شد و گفت: به منظور توسعه حمل ونقل عمومی و مشارکت در عمران و آبادانی شهرمان، شهروندان محترم، نسبت به پرداخت عوارض خودروی خود اقدام نمایند و مدیریت شهری را در ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان یاری کنند.


تاریخ ایجاد خبر: 1396/4/14
تعداد بازدیدکنندگان: 198
جهت چاپ این مقاله کلیک نمایید print

لطفا نظرات خود را پیرامون این خبر با ما به اشتراک بگذارید

rating

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید